Experior na ISSC 2023

Członkowie „Experiora” dumnie reprezentowali Koło podczas 28th International Student Scientific Conference odbywającej się w Gdańsku na Uniwersytecie Medycznym w dniach 13-15 kwietnia 2023 roku.

Podczas panelu Psychology and Psychiatry uczestnicy konferencji wygłosili następujące prezentacje:

Aleksandra Buźniak – “Obsessive-compulsive personality disorder vs. study addiction: An empirical study on association and relationships with well-being”

mgr Piotr Bereznowski – “Work addiction and work engagement: a network perspective”

mgr Klaudia Bochniarz – “Quality of life among women struggling with PCOS and endometriosis”

Aleksandra Wybrańska – “Neurofeedback in the prevention of study addiction and reduction of its negative consequences”

Pragniemy pogratulować Aleksandrze Wybrańskiej za zajęcie I i mgr Piotrowi Bereznowskiemu za zajęcie II miejsca w panelu za swoje wystąpienia.

a.buźniaka.wybranskap.atroszkop.bereznowski

18 kwietnia 2023