Rok 2020 w Experiorze: Podsumowanie osiągnięć.

Stypendium Prezydenta Miasta Gdyni, 10 stypendiów rektora dla studentów, dwie dla doktorantów, 8 nagród rektora i wyróżnienie dla Opiekuna Koła w StRuNie – rok 2020 choć pod pewnymi względami trudny, okazał się obfitujący w osiągnięcia dla osób związanych z naszym kołem.

dr Paweł Atroszko otrzymał wyróżnienie w kategorii Opiekun Koła tegorocznej edycji konkursu StRuNa.

Stypendium Prezydenta Miasta Gdyni otrzymał Stanisław Czerwiński.

Laureaci stypendium rektora: Stanisław Czerwiński, Aleksandra Bereznowska, Weronika Mytlewska, Kacper Gargul, Aleksandra Buźniak, Damian Brohs, Julia Godzwon, Natalia Woropay-Hordziejewicz, Julia Mackiewicz oraz Paweł Mechliński.

Laureaci stypendium rektora dla doktorantów: Artur Sawicki i Piotr Bereznowski

Nagrody Rektora otrzymali: Stanisław Czerwiński, Weronika Mytlewska, Kacper Gargul, Aleksandra Buźniak, Natalia Woropay-Hordziejewicz, Julia Godzwon, Klaudia Bochniarz i Aleksandra Bereznowska.

Gratulacje!

2 stycznia 2021