48 Seminarium Kół Naukowych „Koła Naukowe – szkołą twórczego działania”.

11 i 12 kwietnia w Olsztynie odbyło się XLVIII Seminarium Kół Naukowych „Koła Naukowe – szkołą twórczego działania”. Członkowie zaprezentowali na nim kolejno:

Konstancja Szarek z referatem pt. Czy emoji mogą zastąpić mowę niewerbalną? Odczytywanie stanów umysłu po oczach a odczytywanie ich z emoji. Za co otrzymała I miejsce w swojej sekcji – Gratulujemy!

Artur Sawicki wygłosił referat pt. „Pośrednicząca rola zaufania społecznego i cynizm w relacji prężności psychicznej i dobrostanu”. Artur otrzymał II miejsce w swojej sekcji za wystąpienie. – Gratulujemy!

Julia Balecerowska wygłosiła referat pt. „Osobowościowe oraz psychospołeczne uwarunkowania uzależnienia od portali społecznościowych prężności psychicznej i dobrostanu”.

Piotr Piotrowski wraz z Olą Głobińską z wystąpieniem pt. „Związek dystansu społecznego wobec osób homoseksualnych z wybranymi czynnikami psychologicznymi”.

Na konferencji zadebiutowali:

Wojciech Roj wraz z Pauliną Koryczan z wystąpieniem pt. „Poczucie beznadziejności a wybrane czynniki psychologiczne”.

Weronika Mytlewska wraz z Julią Mackiewicz z wystąpieniem pt. „Trafność Szpitalnej skali lęku i depresji w populacji studentów”.

Wszystkim biorącym udział w konferencji seredcznie gratulujemy i życzymy wielu innych sukcesów!

13 kwietnia 2019