Rok 2020 w Experiorze cz. 2: Konferencje.

Dzisiaj kontynuujemy mini-serię podsumowującą poprzedni rok w “Experiorze”. Pomimo trudnych, epidemicznych warunków, naszym członkom udało się zaprezentować na kilku konferencjach. Poniżej przedstawiamy streszczenia ze wspomnianych wystąpień.

Klaudia Bochniarz we wrześniu wystąpiła na XLIX Międzynarodowym Seminarium Kół Naukowych, organizowanym przez Naukowe Koło Biochemii i Biotechnologii Zwierząt Wydziału Bioinżynierii Zwierząt oraz Koło Naukowe Technik Obrazowania w Diagnostyce Chorób Małych Zwierząt Wydziału Medycyny Weterynaryjnej, gdzie zaprezentowała temat “Sztuczna inteligencja a osobowość i cyniczna wrogość wśród licealistów”. Za to wystąpienie Klaudia uzyskała II miejsce w sekcji nauk społecznych i pedagogiki. Streszczenie pod adresem: Link.

Również we wrześniu odbyła się XII Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa TYGIEL 2020, gdzie wystąpienia dały dwa zespoły z naszego koła. Julia Godzwon i Magda Wielewska zaprezentowały temat: “Przywiązanie do ludzi a przywiązanie do książek – uzależnienie od uczenia się w świetle stylów przywiązania” (Link), a Klaudia Bochniarz opowiedziała o narzędziu do badania postaw wobec sztucznej inteligencji podczas prezentacji pod tytułem: “Trafność i rzetelność narzędzia do pomiaru postaw wobec sztucznej inteligencji wśród licealistów” (Link).

Gratulacje!

14 stycznia 2021