Członkowie Koła w Norwegii!

W tym roku członkowie KBP „Experior” – Julia Balcerowska, Adriana Biernatowska, Piotr Bereznowski oraz Wiktor Wróbel, mieli okazję odbyć wakacyjny staż naukowy na Uniwersytecie w Bergen.

Podczas dwumiesięcznego pobytu w Norwegii, członkowie Koła w ramach współpracy z naukowcami z Uniwersytetu w Bergen, w tym prof. Stale Pallesenem oraz prof.  Cecilie Andreassen, zaangażowani byli w prace nad projektowaniem czwartej fali badania polsko-norweskiego pt.: „Longitudinal study of study addiciton and its relationship with work addiciton, socieconomic factors, academic and organizational variables, and health”.

Członkowie Koła wzięli również udział w spotkaniu grupy badawczej ds. uzależnień behawioralnych, na którym mieli okazję przedstawić wyniki swoich najnowszych badań oraz projekty artykułów na podstawie uzyskanych wyników.

12 listopada 2018